برای آنکه بتوانید در سایت فروشگاهی کیافر سفارش خود را ثبت کرده و از خدمات این سایت بهره‌مند شوید، نیاز است با نحوه پرداخت و ارسال آشنا شوید.

نحوه پرداخت :

در سایت فروشگاهی کیافر، شما می توانید از روش های مختلفی جهت پرداخت استفاده کنید. این روش ها شامل : پرداخت آنلاین از طریق درگاه‌های بانکی معتبر موجود در سایت، پرداخت در محل تحویل کالا، پرداخت از طریق کارت به کارت می شوند . 

نحوه ارسال :

پس از انجام پرداخت، مجمومه ما  سفارش شما را بسته بندی کرده و به آدرس مورد نظر ارسال خواهد کرد. نحوه ارسال، با توجه به نوع محصول و مقصد، ممکن است متفاوت باشد.  در حالت عادی، سفارش‌ها به صورت پستی یا با پیک ارسال می‌شوند و در برخی موارد، شما می‌توانید با توافق قبلی با فروشنده، سفارش خود را حضوری از فروشگاه کیافر که آدرس آن در سایت ذکر شده است ، دریافت کنید. لازم به ذکر است که در سایت کیافر، هزینه ارسال به صورت جداگانه در محاسبات قیمت نهایی محصول در نظر گرفته می‌شود.

زمان تحویل :

زمان تحویل محصول، با توجه به نوع محصول و شرایط ارسال، ممکن است متفاوت باشد. در سایت کیافر، برای هر محصول، زمان تحویل مشخص شده است که در صفحه محصول قابل مشاهده می‌باشد. در برخی موارد، زمان تحویل محصول نیز ممکن است با توافق قبلی با فروشنده تغییر کند.

ردیابی سفارش :

پس از ثبت سفارش، شما می‌توانید با استفاده از شماره های تماس داخل سایت و سایر راه های ارتباطی با ما ، وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید و از تحویل به موقع سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.